×

نصب آسانسور در استان گیلان

شرکت نوآوران همراه شماست تا کیفیت را در کنار امنیت احساس کنید

نصب آسانسور در پروژه نباید صرفا با پول و ارزش های مالی هدف گذاری و سنجیده شود. هر نوع خدمات مخصوصا در زمینه صنعت ساختمان باید موارد ایمنی و کیفیت را در اولویت قرار داد. اخلاق مداری حرفه ای همواره سرلوحه کاری شرکت آسانسور نوآوران خواهد بود چرا که اولویت ما بر اساس شعار شرکت ” نوآوری، امنیت می خواهد” طراحی گردیده و برای ما امنیت و کیفیت در راستای نوآوری بالاترین ارزش محسوب می گردد.

به همین منظور  در تمامی موارد از نقطه شروع کارشناسی و مشاوره تا پایان کار نصب آسانسور حهت شفافیت مراحل زیر بدین صورت اعلام می گردد:

مراحل کلی از نصب تا تحویل آسانسور:

1 – بازدید از پروژه و ارزیابی و اندازه گیری

2 – کارشناسی دقیق محل نصب آسانسور

3 – ارائه توضیحات و مشاوره لازم به کارفرما

4 – طراحی نقشه آسانسور و نقشه آهن کشی و…

5 – آهن کشی و نصب ریل

6 – نصب درب

7 – نصب موتور و اجرای دال بتونی

8 – نصب کابین

9 – مکانیکال: سیم بکسل، وزنه و….

10 – الکتریکال: تابلو فرمان، شستی ها احضار طبقات، برق سه فاز

11 – بازرسی و استاندارد

نصب-و-راه-اندازی
سرویس-و-نگهداری

امنیت، نوآوری می خواهد.. به عنوان یک اصل و ارزش در شرکت آسانسور نوآوران درآمده است و بر همین اساس نگاه صرفا اقتصادی را در مقوله آسانسور نامربوط و خطرناک می دانیم، چه بسا بسیاری از حوادث از بی توجهی و بی تفاوتی به جان انسانها در این صنعت نشات می گیرد. لذا همواره تمامی پروژه هایی که ما خود را مسئول آن میدانیم با برنامه ریزی ماهانه نظارت دقیقی بر آنها داریم. در این خصوص برای نصب اسانسور در قسمت فنی شرکت کارشناسان پشتیبانی ما بر اساس استانداردهای موجود هر ماه بازرسی های لازم را از آسانسور های در حال فعالیت انجام میدهند و با صرف وقت مناسب تمامی قطعات را چک و بررسی میکنند و بازرسی های فنی را انجام میدهند و در صورت مشکلات در آسانسور مانند : گیر کردن، بسته یا باز نشدن درب ها، خرابی قطعات، تعمیر قطعات، تعویض لوازم مصرفی و رفع خطاهای احتمالی جعبه فرمان و… نسبت به رفع آن در اولین فرصت اقدام می کنند.

برای درخواست سرویس نگهداری ماهانه لطفا با شماره 3631-013 تماس بگیریید تا کارشناس ما در اولین فرصت برای بررسی اعزام گردد یا می توانید به صورت حضوری به مجموعه آمده و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

آسانسور نوآوران در استان گیلان و شهر رشت در روزهای کاری و حتی تعطیل پاسخگوی شما خواهند بود. شما می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان فنی و همین طور مدیر فروش صحبت کنید. از آنجایی که شفاف سازی و صداقت در کار برای ما یک ارزش محسوب می گردد همواره بر آن هستیم تا اطلاعات کامل و مفیدی را در موارد زیر در اختیار کارفرمایان و مشتریان عزیز قرار دهیم:

1 – اطلاعات کامل در مورد نحوه خرید و شرایط فروش در بازار

2 – کیفیت و تفاوت قطعات در زمان خرید

3 – قطعات مناسب پروژه شما با در نظر گرفتن تعداد طبقات، متراژ، نوع کاربری ساختمان و….

4 – اطلاع از آخرین قیمت های بازار در کلیه قطعات آسانسور

013-3631 / 09382020165

فروش قطعات

شرکت آسانسور نوآوران در استان گیلان، بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه فروش کلیه قطعات آسانسور اعم از، موتور، درب، تابلو فرمان و کابین دارد و همین طور قطعات کلی و جزئی راه اندازی و مکانیک را همواره در انبار و فروشگاه موجود داشته است. آسانسور نوآوران در رشت و استان گیلان تامین کننده قطعات آسانسور برای کلیه فروشگا ه ها و شرکت های آسانسور می باشد. ضمنا نمایندگی انحصاری درب های آسانسور روانکار در اختیار شرکت آسانسور نوآوران می باشد.

با یک مقایسه قیمت و تماس با کارشناسان ما می توانید متوجه شوید که همواره سعی نموده ایم در زمینه قیمت و تعدیل آن، نیاز و دغدغه مشتریان عزیز را برطرف نماییم.

ما اولین شرکت آسانسور در رشت هستیم که علاوه بر ایجاد باشگاه مشتریان، سعی در تکریم مراجعین داشته و همواره رضایت مشتری را در همه موارد مدنظر قرار داده ایم.

وجود نمایندگی های درب، موتور به ما این امکان را داده تا اقلام مورد نیاز مشتریان عزیز را به لحاظ قیمت با صرفه اقتصادی ارائه نماییم.

کابین آسانسور

موتور آسانسور

موتور بهران

موتور گرلس مونودرایو

الکو پلاس

الکو

تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان داتیس

تابلو فرمان آریان کنترل

تابلو فرمان آرمان فراز

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader